Riser we współpracy z Cardo Systems wprowadza największą w historii aktualizację

RISER to wszechstronna platforma społecznościowa, zaprojektowana, aby łączyć motocyklistów na całym świecie i udostępnić najlepsze trasy do zwiedzania. Po przejęciu aplikacji przez Cardo Systems na początku tego roku wprowadza największą w historii aktualizację.

#RISERnextgen, którego premiera odbyła się 20 listopada, będzie najważniejszą aktualizacją w historii platformy, zawierającą nowe i ulepszone bezpłatne funkcje, a także świetne dodatki i aktualizacje płatnej wersji „Pro”. Chociaż RISER może być teraz „zasilany przez Cardo”, użytkownicy mogą korzystać z jego funkcji i zalet bez użycia urządzenia marki Cardo.

#RISERnextgen zapewni użytkownikom kompleksowy zestaw funkcji, umożliwiając pasażerom maksymalne wykorzystanie planowania tras i nawigacji na platformie, a także możliwość przeglądania, udostępniania, pobierania i przeglądania wszelkiego rodzaju funkcji.

W wersji bezpłatnej, poza standardowymi funkcjami, które pozwalają użytkownikom planować trasę, udostępniać, wybierać rodzaj przejazdu (kręta lub najszybsza) i czas podróży, najnowsza wersja dodaje dodatkowe funkcjonalności, w tym:

• Planowanie trasy z możliwością dodawania punktów trasy (dostępne w Internecie i aplikacji).
• Możliwość pomijania punktów trasy i nowe opcje podróży w obie strony.
• Zaktualizowane udostępnianie podróży na wielu platformach (WhatsApp, Instagram itp.).
• Nowe wyzwania lokalne.
• Ładowanie zaplanowanych tras, po prostu skanując kod QR.

W przypadku użytkowników wersji Pro aktualizacje są bardziej zaawansowane, zapewniając wszystkie bezpłatne funkcje, ale jednocześnie zapewniając większą elastyczność i możliwość dostosowania aplikacji użytkownika, w tym:

  • Zwiększona użyteczność i funkcjonalność w zakresie udostępniania tras poza RISER.
  • Całkowicie nowa funkcja ReWind umożliwiająca ponowne przeżywanie podróży za pomocą interaktywnej mapy 3D.
  • Planowanie tras z trybem 3D. Ulepszony silnik wyznaczania tras Supercurvy.
  • PackRide – możliwość planowania wspólnych podróży, unikalna funkcja dla RISER.
  • Funkcja eksportu GPX.

Dominik Koffu, założyciel i brand manager RISER, komentuje: „Po fuzji z Cardo Systems z końca maja nasz zespół ciężko pracował, aby uczynić RISER najlepszą platformą dla społeczności motocyklowej na całym świecie. Korzyści z tej fuzji oznaczają, że mamy znacznie więcej doświadczenia i danych, z których możemy się uczyć, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować znacznie więcej zarówno użytkownikom bezpłatnej, jak i wersji pro RISER.

„Aktualizacja stanowi znaczący kamień milowy w ewolucji RISER. Najnowsze aktualizacje podniosą poziom komfortu użytkowników w aplikacji przed, w trakcie i po jeździe, czyniąc RISER społecznością, której każdy motocyklista chce być częścią.

Alon Lumbroso , dyrektor generalny Cardo Systems, dodaje: „ Ta znacząca modernizacja dla RISER stanowi kluczowy moment również dla Cardo, zwiększając wartość, jaką dostarczamy zarówno naszym klientom, jak i szerszej społeczności motocyklistów. Cieszymy się, że możemy wspierać ten rozwój, jednocześnie wprowadzając do naszego ekosystemu najnowocześniejszą nawigację i dynamiczną społeczność motocyklistów RISER, jeszcze bardziej potwierdzając nasze zaangażowanie w przekształcanie wrażeń z jazdy motocyklem.

Chcesz pobrać Riser? Odwiedź stronę internetową: Riserapp.com.

O aplikacji RISER

Założona w 2016 roku platforma RISER to platforma społecznościowa tworzona przez motocyklistów dla motocyklistów, której celem jest łączenie motocyklistów z całego świata. RISER wierzy w świat, w którym wszyscy motocykliści mogą z łatwością łączyć się z innymi i posiadać wszystkie funkcje umożliwiające maksymalne wykorzystanie każdej chwili na motocyklu – ponieważ jazda na motocyklu może być epicka! Wizją RISER jest umożliwienie łatwego udostępniania każdego wspomnienia lub przejazdu motocyklem, aby połączyć wszystkich motocyklistów na całym świecie, umożliwiając im maksymalne wykorzystanie każdego doświadczenia z motocyklami. Przejęta przez Cardo Systems w maju 2023 r. firma RISER była świadkiem szeroko zakrojonych inwestycji w platformę i jest dumna, że ​​oferuje kilka unikalnych funkcji w ramach platformy. Dołącz do tysięcy użytkowników na całym świecie, pobierając RISER już dziś.

Powiązane artykuły

Cardo Cashback 2024 – Weź udział i zgarnij gotówkę
1 czerwca, 2024
Cardo przejmuje aplikację Riser Motorcycle Navigation, aby rozszerzyć swój zasięg i zaoferować kierowcom kompleksowe rozwiązania!
1 czerwca, 2023