Cardo przejmuje aplikację Riser Motorcycle Navigation, aby rozszerzyć swój zasięg i zaoferować kierowcom kompleksowe rozwiązania!

Z przyjemnością przedstawiamy ekscytujące wieści o przejęciu przez Cardo Systems aplikacji do nawigacji motocyklowej Riser.

Riser to wysoko ceniona aplikacja motocyklowa, która oferuje motocyklistom wszechstronną platformę do planowania tras, odkrywania nowych dróg, łączenia się z innymi motocyklistami i dzielenia się wrażeniami z jazdy. To strategiczne przejęcie doskonale wpisuje się w nasze zaangażowanie w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań i poprawianie wrażeń z jazdy miłośnikom motocykli na całym świecie.

Integrując funkcje i możliwości Riser z naszymi interkomami, dążymy do zrewolucjonizowania sposobu, w jaki motocykliści łączą się, nawigują i angażują innych motocyklistów. Przejęcie Riser pozwala nam zaoferować kompleksowe rozwiązanie, które łączy bezproblemową komunikację za pośrednictwem naszych systemów komunikacyjnych Cardo z planowaniem tras i funkcjami społecznościowymi aplikacji Riser. Należy zauważyć, że aplikacja Riser działa równolegle z aplikacją Cardo Connect i nie zastępuje jej.

Nie możemy się doczekać rozpoczęcia tej ekscytującej podróży z Tobą.

Powiązane artykuły

Cardo Cashback 2024 – Weź udział i zgarnij gotówkę
1 czerwca, 2024
Test zasięgu interkomu Cardo
16 maja, 2023