Przygotuj się na sezon motocyklowy dzięki wiosennym rabatom na urządzenia Cardo Systems

Przygotuj się na sezon motocyklowy dzięki wiosennym rabatom na urządzenia Cardo Systems.

*Promocja ważna od 1 do 11 kwietnia 2021 r.

Jesteśmy pionierem na rynku motocyklowych systemów komunikacji. W ciągu 15 lat istnienia marki Cardo wprowadziliśmy wiele nowości: pierwszy na świecie interkom do komunikacji pomiędzy kierowcami, pierwszą funkcję współdzielenia muzyki, pierwsze urządzenie z technologią „mesh” i pierwsze urządzenie z funkcją sterowania głosem z bezpośrednim dostępem do funkcji „Hej Siri” i „OK Google”.

Nasze systemy komunikacji bezprzewodowej to urządzenia zaprojektowane specjalnie dla motocyklistów. Dzięki połączeniu innowacyjności i sprawdzonego doświadczenia w branży, kupując urządzenia Cardo Systems możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt, na którym możesz polegać.

Cała gama urządzeń Cardo jest wodoodporna i można nią sterować za pomocą bezpłatnej aplikacji Cardo Connect ™, co oznacza, że użytkownicy mogą tworzyć „grupy” motocyklistów, zarządzać ulubionymi stacjami radiowymi, konfigurować szybkie wybieranie numerów telefonów, sterować ustawieniami, regulować głośność i wyświetlać stan baterii danej jednostki.

Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego prezentu dla ukochanej osoby, czy też chcesz kupić nowe urządzenie dla siebie, w ofercie znajdziesz interkomy z głośnikami JBL, zestaw Audio JBL oraz zestaw do odświeżenia kasku i zestawu słuchawkowego objęte wiosenną promocją.

 

 

Skontaktuj się z najbliższym dealerem, znajdź odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby lub spraw przyjemność sobie.

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
4 Korzyści z używania interkomu w kasku podczas długiej jazdy
28 stycznia, 2021