4 Korzyści z używania interkomu w kasku podczas długiej jazdy

Co sprawia, że nasze głośniki do kasków motocyklowych są idealnymi towarzyszami podróży? Oto cztery świetne powody, dla których warto zacząć przygodę z Cardo.

W dzisiejszych czasach, gdziekolwiek jesteś, zabierasz ze sobą telefon lub laptopa aby mieć stały dostęp do wiadomości i ulubionych mediów. Będąc w długiej podróży na motocyklu nie zawsze było to możliwe. Przez długi czas byłeś tylko ty w kasku, bez towarzysza, może z wyjątkiem pary słuchawek dousznych low-fi lub własnych myśli. I chociaż ma to pewien oldschoolowy urok, po co ograniczać się, skoro teraz możesz cieszyć się dźwiękiem HD gdziekolwiek jesteś? Idealne rozwiązanie to głośniki w kasku, takie jak zestaw audio 45 mm z głośnikami JBL.

1. Pomaga w zapewnieniu rozrywki i skupieniu na drodze.
Zachowanie czujności podczas jazdy na motocyklu jest priorytetem numer jeden, szczególnie podczas długiej jazdy. I chociaż fizyczny charakter jazdy motocyklem oznacza, że kierowcy zwykle nie są tak podatni na rozproszenie uwagi na autostradzie jak ludzie prowadzący samochody lub ciężarówki, może się tak zdarzyć, gdy podróżujesz godzinami.

Głośniki w kasku to świetna opcja, aby zapewnić rozrywkę podczas przejażdżek, szczególnie na długich, monotonnych odcinkach autostrady. Sprawdź nowy album ulubionego artysty lub surfuj po falach radiowych w poszukiwaniu lokalnych stacji. (Aby zachować bezpieczeństwo na drodze, podczas przesyłania strumieniowego dźwięku lub słuchania radia używaj funkcji sterowania głosem, które posiadają modele takie jak PackTalk Bold, PackTalk Slim lub Freecom 4+).

2. Słuchaj swojej ulubionej muzyki i stacji radiowych w trasie.
Czy zdarzyło Ci się, że słuchałeś piosenki i pomyślałeś: „Wow, jedyną rzeczą, która może to poprawić, jest słuchanie tej muzyki na osobistym systemie audio w kasku podczas jazdy autostradą?” Nawet jeśli tak nie było, możemy Ci zagwarantować, że kiedy doświadczysz słuchania swojej ulubionej piosenki podczas jazdy motocyklem, będzie ona jeszcze lepsza. Niezależnie od tego, czy grasz przy ulubionej muzyce, czy też słuchasz wiadomości i sportu w swojej ulubionej stacji radiowej, zestaw głośników w kasku zapewni Ci idealną ucieczkę do własnego świata.

 

3. Zapewnia wiele opcji dopasowania do wnętrza kasku.
Kaski są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach, a niezależnie od tego, który wybierzesz, chcesz, aby był dopasowany zanim wyruszysz w długą podróż. Ważne jest, aby mieć głośniki, które można łatwo ustawić, aby uzyskać lepsze dopasowanie do kasku. Dzięki naszym głośnikom jest to możliwe. Są one wyposażone w mocowanie na rzepy i można je szybko dopasować.

Ponieważ zestaw audio Cardo 45 mm jest wyposażony w standardowe gniazdo 3,5 mm, można go podłączyć do innych kompatybilnych komunikatorów na rynku, ale najlepiej współpracuje z naszymi systemami komunikacji. Głośniki te doskonale łączą się z naszymi bezprzewodowymi komunikatorami Cardo PackTalk lub Cardo Freecom, zapewniając dodatkowy wzrost głośności i przejrzystości i tak już doskonałej jakości dźwięku naszych komunikatorów.

4. Zapewniają lepszą jakość dźwięku niż wbudowane głośniki motocyklowe.
Wbudowane głośniki motocyklowe mogą brzmieć dobrze, gdy zatrzymałeś się na postoju lub jedziesz na niskich prędkościach, ale przyznaj się – nawet z dobrymi głośnikami nie możesz naprawdę usłyszeć swojej muzyki tak, jak powinna brzmieć. Jesteśmy pewni, że jeśli jesteś w korku słuchając muzyki z motocykla, inni kierowcy wokół ciebie prawdopodobnie chcieliby, żebyś jak najszybciej odjechał. Jeśli chcesz cieszyć się ulubioną muzyką podczas jazdy, głośniki w kasku są najlepszym rozwiązaniem.

Głośniki z naszego zestawu audio 45 mm to nie byle jakie głośniki. To JBL, ta sama marka, która jest znana z produkcji najwyższej jakości dźwięku HD do kina domowego i systemów muzycznych. Możesz liczyć na wyraźny, czysty dźwięk, który pozwoli ci się skupić na jeździe i zapewni sposób na wsłuchanie się w ulubioną muzykę.

 

 

Obecnie na rynku wybór głośników jest lepszy niż kiedykolwiek wcześniej i uważamy, że gdy wypróbujesz kilka, nigdy nie będziesz chciał wracać do czasów gdy ich nie miałeś. Głośniki w kasku umożliwiają cieszenie się dwiema największymi przyjemnościami życia: wspaniałą muzyką i jazdą. Nie możemy znaleźć lepszych korzyści niż ta.

Powiązane artykuły

Czy Wiesz Jak Dbać O Baterię Twojego Interkomu?
25 stycznia, 2024
Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023