PRZYGOTUJ SIĘ NA NOWY SEZON MOTOCYKLOWY

Po długich chłodnych i mokrych miesiącach zimowych nadszedł wreszcie czas na rozpoczęcie nowego sezonu motocyklowego. Rozpocznij sezon w dobrym stylu, upewniając się, że Twój interkom Cardo jest gotowy na nowe przygody.

Nie zapomnij, że Twój interkom Cardo potrzebuje trochę miłości. Naładuj baterię w swoim obecnym urządzeniu lub wykorzystaj ten czas na zakup jednego z najnowszych modeli Cardo. Zaktualizuj swój interkom do najnowszej wersji oprogramowania i upewnij się, że Twój smartfon ma najnowszą wersję aplikacji Cardo Connect.

Sparuj telefon z centralką Cardo i sprawdź działanie mikrofonu i głośników. Kiedy wszystko działa dobrze, możesz udostępniać swoją ulubioną muzykę, odbierać połączenia, słuchać komunikatów GPS i rozmawiać ze znajomymi w trakcie jazdy na motocyklu.

Zapoznaj się z naszym przydatnym przewodnikiem krok po kroku, aby upewnić się, że urządzenie Cardo jest gotowe na nowy sezon.

Inni użytkownicy na drodze mogą potrzebować trochę czasu, aby przyzwyczaić się do większej liczby motocyklistów na drogach. Dla własnego bezpieczeństwa daj im trochę czasu na dostosowanie się i zachowaj wystarczającą odległość oraz upewnij się, że jesteś widoczny. Zadbaj również o porządny przegląd motocykla zanim wyruszysz na nim ku przygodzie.

Po przerwie zimowej musisz przyzwyczaić się do swojego motocykla, asfaltu i innych użytkowników na drodze. To nie powinno powstrzymywać Cię przed cieszeniem się każdą sekundą jazdy na. Oczywiście z jednostką Cardo zawsze na kasku!

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
CARDO SYSTEMS OGŁASZA PREMIERĘ ZUPEŁNIE NOWEGO URZĄDZENIA, PACKTALK NEO
2 listopada, 2022