CARDO SYSTEMS OGŁASZA PREMIERĘ ZUPEŁNIE NOWEGO URZĄDZENIA, PACKTALK NEO

Tak jak najlepiej sprzedający się PACKTALK EDGE, zupełnie nowy PACKTALK NEO również posiada światowej klasy technologię – w tym łączność Dynamic Mesh Communication drugiej generacji, z zasięgiem do 1,6km, komendami głosowymi i dźwiękiem od JBL.

Cardo Systems, światowy lider na rynku motocyklowych systemów komunikacji bezprzewodowej, zaprezentował dziś kolejną generację swojego przełomowego systemu PACKTALK, całkowicie nowego PACKTALK NEO.

Wyposażony we wszystkie, najlepsze w swojej klasie technologie i udogodnienia, takie same jak PACKTALK EDGE i wyposażony w bazę montażową z klipsem. PACKTALK NEO wchodzi na rynek z konkurencyjną ceną, umożliwiając jeszcze większej liczbie motocyklistów korzystanie z najnowocześniejszych funkcji Cardo Systems.

Zastępując PACKTALK BOLD, PACKTALK NEO spełnia obietnicę Cardo Systems dotyczącą oferowania najwyższej jakości technologii komunikacyjnej, która podnosi wrażenia z jazdy, niezależnie od tego, czy jeździsz sam, czy z przyjaciółmi. Zaprojektowany dla najbardziej wymagających motocyklistów, którzy są fanami nowych technologii. PACKTALK NEO ma smukłą, pozbawioną anten konstrukcję z matowym czarnym wykończeniem, zasięg do 1,6km, dwuletnią gwarancję i wiele innych korzyści oferowanych w najlepiej sprzedającym się PACKTALK EDGE.

Alon Lumbroso, dyrektor generalny Cardo Systems: „Dzięki PACKTALK NEO chcieliśmy zapewnić motocyklistom opcję, która zawiera nasze najbardziej nowoczesne i innowacyjne funkcje, ale w bardziej przystępnej cenie, a ostatecznym celem jest wprowadzenie większej liczby motocyklistów do naszej społeczności Cardo. Dzięki pięknemu, eleganckiemu i czystemu wzornictwu PACKTALK NEO jest idealnym uzupełnieniem naszej szerokiej gamy interkomów, zapewniając motocyklistom wybór, aby cieszyć się jazdą bez poświęcania najlepszej z najlepszych technologii.”

Oferując wszystko, czego motocyklista pragnie i potrzebuje w urządzeniu komunikacyjnym, PACKTALK NEO oferuje łączność DMC drugiej generacji z takimi korzyściami, jak: niezrównana głęboka jakość dźwięku szerokopasmowego, prostszy i szybszy proces parowania w trybie DMC, szybsze parowanie w trybie Bluetooth i funkcję Live Intercom Bluetooth.

Dzięki przeprojektowanym głośnikom i trzem nowym profilom dźwiękowym JBL PACKTALK NEO wypełnia lukę między FREECOM 4X i PACKTALK EDGE. Produkt pasuje do każdego kasku i mocuje się go za pomocą klipsa w bazie montażowej, posiada również ulepszony mikrofon z redukcją szumów. Zawiera najbardziej zaawansowany na rynku chip Bluetooth 5.2, zapewniający uniwersalną łączność. Ulepszony silnik obsługi głosem oznacza również, że motocykliści mogą nadal patrzeć na drogę, ręce trzymać na kierownicy i aktywować swoje urządzenie, mówiąc po prostu „Hej, Cardo”.

Najważniejsze cechy to:

Nowa, smukła, nowoczesna konstrukcja bez anteny zewnętrznej.
Komunikacja Dynamic Mesh drugiej generacji z szybszym i łatwiejszym procesem parowania oraz szerokopasmowym interkomem
Najbardziej zaawansowana technologia Bluetooth 5.2 z obsługą „Live Intercom” i ulepszoną uniwersalną łącznością.
Ulepszony silnik komend głosowych, ulepszony dźwięk JBL, ulepszony mikrofon z redukcją szumów.
Czas pracy baterii do 13 godzin, z szybkim ładowaniem przez USB-C.
Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania eliminują potrzebę stosowania przewodów lub adapterów WiFi.
Mocowanie na klips.
2 lata gwarancji.
Nowy PACKTALK NEO zostanie po raz pierwszy zaprezentowany publiczności podczas Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori, znanego również jako „EICMA”, na stoisku Cardo Systems [Hala 13, M77]. Dostępność zostanie ogłoszona wkrótce.

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
Cardo Packtalk Bold vs. EDGE: który wybrać?
5 października, 2022