Cardo Systems Freecom X i Spirit

Premiera nowych produktów – SPIRIT i FREECOM X

Cardo Systems, światowy lider na rynku bezprzewodowej komunikacji dla motocyklistów, ogłosił premierę zupełnie nowej linii komunikatorów Bluetooth, ponownie podnosząc poprzeczkę w zakresie jakości i innowacyjności.

Nowe urządzenia potwierdzają pozycję marki na rynku jako producenta najlepszych systemów komunikacji dla tych, którzy oczekują czegoś więcej od jazdy motocyklem. Cardo wprowadza zupełnie nową generację produktów z pakietem funkcji premium w standardzie, takich jak bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania (co oznacza, że nie są potrzebne żadne przewody), czy najbardziej zaawansowany chip na rynku: Bluetooth 5.2. Dzięki temu, od teraz interkomy Bluetooth Cardo będą mogły współpracować ze wszystkimi urządzeniami na rynku. Zaś szybkie ładowanie w standardzie oznacza, że możesz skupić się na drodze, a 20-minutowe ładowanie w trakcie jazdy zapewnia użytkownikom aż dwie godziny rozmów.

Cardo SPIRIT to nowa linia produktów marki posiadająca wszystkie cechy, które uczyniły Cardo marką zapewniającą wysoką jakość, a które są w cenie dostępnej dla każdego – 459 zł w wersji Single. SPIRIT jest zasilany najnowszą technologią Bluetooth i zapewnia wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do jazdy w mieście i łączy je z niespotykaną dbałością o szczegóły, jakością wykonania i trwałością. Dzięki możliwości połączenia maksymalnie dwóch kierowców w zasięgu do 400 m, pozwala skupić się na jeździe i cieszyć się bezproblemową łącznością.

Cardo SPIRIT HD zapewnia bezkonkurencyjny pakiet, wszystko czego motocyklista będzie kiedykolwiek potrzebował od komunikatora Bluetooth, a do tego jest w przystępnej cenie. SPIRIT HD jest zasilany przez najnowszą technologię Bluetooth i jest połączony z takimi funkcjami, jak wysokiej jakości dźwięk z cienkimi 40-milimetrowymi głośnikami HD, radio FM i 13 godzin rozmów.

Cardo FREECOM 2x, najlepszy wśród innych interkomów średniego zasięgu Bluetooth dla 2 motocyklistów. Dodatkowe funkcje nowego interkomu Freecom 2x obejmują: dźwięk premium od firmy JBL, funkcja Live Intercom i analogowe pokrętło. Cardo FREECOM 2x wyznacza nowy standard dla komunikatorów Bluetooth z funkcjami takimi jak Live Intercom, automatyczne ponowne łączenie połączeń Bluetooth dla dwóch motocyklistów z dźwiękiem na żywo, jakiego jeszcze nie było. Cardo FREECOM 2x oferuje również funkcje, takie jak wodoodporność i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania, które zapewniają dodatkową wartość do i tak już niesamowitego pakietu.

Cardo FREECOM 4x uzupełnia linię nowych urządzeń i prezentuje się jako najlepszy na świecie, w pełni funkcjonalny komunikator Bluetooth dla maksymalnie 4 kierowców. Wszystkie korzyści i funkcje, których można oczekiwać od Cardo, są oferowane w standardzie: funkcja automatycznego ponownego łączenia połączeń Bluetooth dla czterech motocyklistów, dźwięk na żywo jakiego jeszcze nie było – FREECOM 4x to idealny towarzysz premium Bluetooth na każdą przejażdżkę.

Alon Lumbroso, dyrektor generalny Cardo Systems: „Jesteśmy niezwykle dumni i podekscytowani, że możemy wymienić całą naszą gamę produktów Bluetooth na dwie nowe, ekscytujące rodziny produktów. Linia Cardo SPIRIT wyznacza nowy standard dla motocyklistów, a nasza linia Cardo FREECOM x podnosi poprzeczkę, obejmując tytuł najlepszego na świecie systemu komunikacji na rynku. Niezależnie od tego, czym i jak jeździsz, jesteśmy pewni, że mamy interkom dla każdego.”

Powiązane artykuły

Czy Wiesz Jak Dbać O Baterię Twojego Interkomu?
25 stycznia, 2024
Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023