Cardo Systems Freecom X i Spirit

Premiera nowych produktów – SPIRIT i FREECOM X

Cardo Systems, światowy lider na rynku bezprzewodowej komunikacji dla motocyklistów, ogłosił premierę zupełnie nowej linii komunikatorów Bluetooth, ponownie podnosząc poprzeczkę w zakresie jakości i innowacyjności.

Nowe urządzenia potwierdzają pozycję marki na rynku jako producenta najlepszych systemów komunikacji dla tych, którzy oczekują czegoś więcej od jazdy motocyklem. Cardo wprowadza zupełnie nową generację produktów z pakietem funkcji premium w standardzie, takich jak bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania (co oznacza, że nie są potrzebne żadne przewody), czy najbardziej zaawansowany chip na rynku: Bluetooth 5.2. Dzięki temu, od teraz interkomy Bluetooth Cardo będą mogły współpracować ze wszystkimi urządzeniami na rynku. Zaś szybkie ładowanie w standardzie oznacza, że możesz skupić się na drodze, a 20-minutowe ładowanie w trakcie jazdy zapewnia użytkownikom aż dwie godziny rozmów.

Cardo SPIRIT to nowa linia produktów marki posiadająca wszystkie cechy, które uczyniły Cardo marką zapewniającą wysoką jakość, a które są w cenie dostępnej dla każdego – 459 zł w wersji Single. SPIRIT jest zasilany najnowszą technologią Bluetooth i zapewnia wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do jazdy w mieście i łączy je z niespotykaną dbałością o szczegóły, jakością wykonania i trwałością. Dzięki możliwości połączenia maksymalnie dwóch kierowców w zasięgu do 400 m, pozwala skupić się na jeździe i cieszyć się bezproblemową łącznością.

Cardo SPIRIT HD zapewnia bezkonkurencyjny pakiet, wszystko czego motocyklista będzie kiedykolwiek potrzebował od komunikatora Bluetooth, a do tego jest w przystępnej cenie. SPIRIT HD jest zasilany przez najnowszą technologię Bluetooth i jest połączony z takimi funkcjami, jak wysokiej jakości dźwięk z cienkimi 40-milimetrowymi głośnikami HD, radio FM i 13 godzin rozmów.

Cardo FREECOM 2x, najlepszy wśród innych interkomów średniego zasięgu Bluetooth dla 2 motocyklistów. Dodatkowe funkcje nowego interkomu Freecom 2x obejmują: dźwięk premium od firmy JBL, funkcja Live Intercom i analogowe pokrętło. Cardo FREECOM 2x wyznacza nowy standard dla komunikatorów Bluetooth z funkcjami takimi jak Live Intercom, automatyczne ponowne łączenie połączeń Bluetooth dla dwóch motocyklistów z dźwiękiem na żywo, jakiego jeszcze nie było. Cardo FREECOM 2x oferuje również funkcje, takie jak wodoodporność i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania, które zapewniają dodatkową wartość do i tak już niesamowitego pakietu.

Cardo FREECOM 4x uzupełnia linię nowych urządzeń i prezentuje się jako najlepszy na świecie, w pełni funkcjonalny komunikator Bluetooth dla maksymalnie 4 kierowców. Wszystkie korzyści i funkcje, których można oczekiwać od Cardo, są oferowane w standardzie: funkcja automatycznego ponownego łączenia połączeń Bluetooth dla czterech motocyklistów, dźwięk na żywo jakiego jeszcze nie było – FREECOM 4x to idealny towarzysz premium Bluetooth na każdą przejażdżkę.

Alon Lumbroso, dyrektor generalny Cardo Systems: „Jesteśmy niezwykle dumni i podekscytowani, że możemy wymienić całą naszą gamę produktów Bluetooth na dwie nowe, ekscytujące rodziny produktów. Linia Cardo SPIRIT wyznacza nowy standard dla motocyklistów, a nasza linia Cardo FREECOM x podnosi poprzeczkę, obejmując tytuł najlepszego na świecie systemu komunikacji na rynku. Niezależnie od tego, czym i jak jeździsz, jesteśmy pewni, że mamy interkom dla każdego.”

Powiązane artykuły

Cardo Packtalk Bold vs Slim
11 października, 2021
Cardo Systems wprowadza nowe słuchawki PACKTALK rozszerzając tym samym możliwość wykorzystania interkomów
16 sierpnia, 2021
Motul Azja Tour – 2 000 kilometrów przez Kirgistan
21 lipca, 2021