Nowa jakość w zakresie bezpieczeństwa, jakości dźwięku i stylu.

Cardo Systems – PACKTALK PRO – nowa jakość w zakresie bezpieczeństwa, jakości dźwięku i stylu.

Cardo Systems, lider na rynku systemów komunikacji bezprzewodowej dla motocyklistów, zaprezentował najwyższej klasy interkom, PACKTALK PRO. Urządzenie dysponuje zupełnie nową funkcją wykrywania zdarzeń drogowych, wykorzystującą system trzech kroków. Czujniki urządzenia monitorują siły działające na głowę motocyklisty, a system analizuje kiedy wysłać powiadomienie o wypadku, oszczędzając czas reakcji, gdy jest on najbardziej potrzebny. Aplikacja Cardo Connect umieszcza dane z telefonu w chmurze i komunikując się z nią. Ta z kolei informuje wybrany przez użytkownika numer alarmowy, tworząc unikalny i niezawodny system powiadamiania o wypadku.
Analizy różnego typu wypadków i zgromadzone w ten sposób dane, pozwoliły na stworzenie unikalnego systemu wykrywania niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Technologia Cardo oparta jest na samouczącym się algorytmie, więc na bieżąco się aktualizuje i udoskonala.

Wyposażony w głośniki JBL 45 mm, PACKTALK PRO zapewnia dźwięk scenicznej jakości, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, czy rozmawiasz podczas jazdy. Urządzenie działa automatycznie. – Po uruchomieniu PACKTALK PRO wyłączy się, gdy kask będzie stał nieruchomo, i automatycznie włączy się ponownie, gdy wykryje ruch, co pozwala na oszczędzanie baterii.
Urządzenie spełnia wymogi normy IP67 (obudowa urządzenia jest całkowicie pyłoszczelna, a także nie zaszkodzi mu zanurzenie w wodzie na głębokość do 1 m przez 30 minut), a wyposażono go w Bluetooth 5.2, aktualizację oprogramowania Over-The-Air , szybkie ładowanie, USB typu-C, wbudowane Radio FM, uniwersalny interkom Bluetooth. PACKTALK PRO objęty jest 3-letnią gwarancją.

“PACKTALK Pro to najbardziej zaawansowane urządzenie, jakie opracowaliśmy w całej naszej historii,” powiedział Alon Lumbroso Dyrektor Generalny, Cardo System.

Podsumujmy kluczowe cechy urządzenia:
• Automatyczne wykrywanie zdarzeń na drodze
• System AutoOn/Off
• Air Mount
• Opatentowane mocowanie magnetyczne
• DMC II generacji
• Automatyczne naprawianie połączenia
• Dźwięk od JBL z głośnikami 45mm

Powiązane artykuły

Cardo Cashback 2024 – Weź udział i zgarnij gotówkę
1 czerwca, 2024
Czy Wiesz Jak Dbać O Baterię Twojego Interkomu?
25 stycznia, 2024