Nowy PACKTALK firmy Cardo otwiera nowe możliwości personalizacji

Nowy PACKTALK Custom firmy Cardo Systems otwiera nowe możliwości personalizacji dzięki aktualizowanym pakietom Pay-Per-Feature.
Najnowszy interkom firmy Cardo jako pierwsze w branży oferuje elastyczne plany subskrypcji, umożliwiające motocyklistom dostosowanie specyfiki interkomu do ich potrzeb w dowolnym momencie. Warto zaznaczyć, że CUSTOM posiada pakiet funkcji na starcie i nie jest wymagana subskrypcja by z nich korzystać. Czyni to nowy interkom Cardo ofertą wartą uwagi.

Cardo PACKTALK CUSTOM jest standardowo wyposażony w następujące funkcje:
• Dynamiczna Komunikacja Mesh drugiej generacji;
• klasa wodoszczelności IP67;
• możliwość łączenia się z maksymalnie 15 motocyklistami z zasięgiem pomiędzy motocyklistami do 1,6 km;
• głośniki HD 40 mm;
• aktualizacje oprogramowania Over-The-Air, które eliminują potrzebę stosowania kabli lub adapterów WiFi;
• technologia Bluetooth 5.2;
• 13 godzin rozmów z szybkim ładowaniem (20 minut zapewnia 2 godziny rozmów);
• 2 lata gwarancji.

Nowy PACKTALK CUSTOM zapewnia takie same funkcjonalności jak inne produkty z linii PACKTALK.

Dostępny w środkowym pułapie cenowym, w cenie 1329 zł, pierwszy w branży interkom firmy Cardo oferuje plany subskrypcji typu pay-per-feature – dzięki czemu motocykliści mogą otrzymać wszystko to czego potrzebują, bez opcji, których nie potrzebują.

Wybierz jeden z trzech planów subskrypcji w aplikacji Cardo Connect: SILVER, GOLD lub PLATINUM.

SREBRNY już od 2,99 € miesięcznie / 19,99 € rocznie
GOLD już od 4,99 € miesięcznie / 29,99 € rocznie
PLATYNOWE już od 6,99 € miesięcznie / 39,99 € rocznie

Ceny pakietów zostaną przeliczone na lokalną walutę przy zakupie.

Kluczowe funkcje pakietu SILVER obejmują wszystkie elementy pakietu podstawowego, ale również dzielenie się muzyką, profile audio i szybkie wybieranie. Motocykliści potrzebujący więcej funkcji mogą wybrać pakiet GOLD, który obejmuje funkcje podstawowe, srebrne oraz uniwersalny interkom Bluetooth i możliwość wykorzystania drugiego kanału BT. Motocykliści, którzy chcą posiadać wszystkie możliwe funkcje, mogą wybrać wersję PLATINUM, która zawiera wszystkie funkcje z niższych planów, ale jest wzbogacona o komendy głosowe i tryb eko baterii.

Alon Lumbroso, dyrektor generalny Cardo Systems: „PACKTALK CUSTOM jest bezpośrednim wynikiem słuchania potrzeb przez nasz zespół motocyklistów z całego świata, ponieważ potrzeby ich są niezwykle zróżnicowane. Jesteśmy niezwykle dumni, że nadal napędzamy branżę do rozwoju dzięki nowym, pionierskim innowacjom i nowościom, takim jak PACKTALK CUSTOM”.

PACKTALK CUSTOM wykorzystuje aplikację Cardo Connect dostępną w Apple Pay i/lub Google Pay, aby zapewnić motocyklistom możliwość doposażenia lub okrojenia potrzebnych funkcji w dowolnym momencie. Po prostu połącz się z aplikacją, wybierz pakiet i ciesz się funkcjami, których potrzebujesz. Podczas przełączania z wyższego planu subskrypcji na niższy, funkcje z wyższego planu pozostaną zachowane przez cały cykl rozliczeniowy, a obniżenie wersji zostanie wprowadzone na początku nowego cyklu rozliczeniowego. Podczas zmiany z niższego planu subskrypcji na wyższy, funkcje zostaną automatycznie zastosowane do PACKTALK CUSTOM i przyznany zostanie zwrot za niewykorzystaną subskrypcję niższego planu.

PACKTALK CUSTOM jest również kompatybilny z wybranymi akcesoriami PACKTALK NEO, takimi jak 2nd Hemet Kit 40mm HD i 2nd Helmet Kit JBL.

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
PRZYGOTUJ SIĘ NA NOWY SEZON MOTOCYKLOWY
8 lutego, 2023