NOWE AKTUALIZACJE – PACKTALK NEO I EDGE

Poniższe aktualizacje i poprawki dotyczą PACKTALK EDGE oraz NEO.

* Twoja centralka wspiera teraz Uniwersalny Protokół Bluetooth (Obi) – nowy międzymarkowy standard pozwalający połączyć bezproblemowo i zapewnić płynną komunikację wspieranym urządzeniom marek Cardo, Midland i UClear. Obi uruchomi się automatycznie po sparowaniu ze wspieraną rozwiązaniem centralką. Nie są wymagane żadne dodatkowe działania.

* Dla centralek nie wspieranych porozumieniem Obi, Twój PACKTALK może się teraz połączyć z dowolną centralką w trybie Bluetooth jeszcze łatwiej i szybciej. Wszystko co musisz zrobić to sparować swoją centralkę w trybie Bluetooth tak, jak byś się parował z dowolną inną centralką Cardo. Centralka innej marki wykorzysta swój kanał “uniwersalnego parowania”. Nie trzeba już więcej wybierać i rozgraniczać procedury parowania z urządzeniami Cardo i urządzeniami innych marek czy utrzymania połączenia z Twoim telefonem.

* Twoje połączenie interkomowe w trybie DMC będzie się od teraz zachowywało jeszcze bardziej stabilnie w liczebniejszych grupach.

* Lubisz zostawiać wiadomości głosowe w swoich aplikacjach/komunikatorach? Teraz Twoje wiadomości głosowe będą procesowane jeszcze płynniej w aplikacjach WeChat, WhatsApp i Skype.

* Użytkownicy interkomów dwukierunkowych będą od teraz w stanie sygnał wejściowy z rozmowy interkomowej włączyć do bieżącej rozmowy telefonicznej. Funkcja musi zostać aktywowane przez aplikację Cardo Connect.

* Poza tym usuniętych zostało kilka drobnych błędów.

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
LS2 WPROWADZA UNIWERSALNY STANDARD MONTAŻOWY CENTRALEK INTERKOMÓW OD FIRMY CARDO W NOWEJ LINII KASKÓW
2 grudnia, 2022