LS2 WPROWADZA UNIWERSALNY STANDARD MONTAŻOWY CENTRALEK INTERKOMÓW OD FIRMY CARDO W NOWEJ LINII KASKÓW

LS2, jeden z największych na świecie producentów kasków we wszystkich kategoriach, zdecydował się na przyjęcie UNIWERSALNEGO STANDARDU MONTAŻOWEGO CENTRALEK INTERKOMÓW (Unified Communication Solution, UCS), nowy standard obejmie pięć nowych kasków kompatybilnych ze sprawdzoną technologią firmy Cardo Systems.

Dedykowany produkt LS2 4x można zamontować w całej podwójnie homologowanej serii ADVANT – zupełnie nowego modelu zaprezentowanego na targach EICMA – jak również w kaskach INFINITY II i INFINITY II Carbon.

Opracowany przez Cardo Systems LS2 4x łączy do czterech motocyklistów przez Bluetooth na odległość do 1,2 km/0,75 mili, wykorzystuje technologię dźwięku od JBL, obsługuje komendy głosowe Natural Voice, OBi i jest w pełni wodoszczelny. Kompaktowe urządzenie oferuje również funkcję automatycznego ponownego nawiązania połączenia Bluetooth, dzięki czemu motocykliści mogą podróżować bez martwienia się o problemy z połączeniem.

Standard UCS zapewnia motocyklistom swobodę wyboru, zmiany i wymiany urządzeń komunikacyjnych bez uszczerbku dla wyglądu kasku. W podobny sposób, w jaki producenci samochodów i producenci samochodowych systemów stereo przyjęli uniwersalne rozmiary i mocowania radia samochodowego (standard DIN/Double DIN), UNIWERSALNY STANDARD MONTAŻOWY CENTRALEK INTERKOMÓW standaryzuje rozmiar i kształt systemów komunikacyjnych, umożliwiając zintegrowane dopasowanie do nowych kasków motocyklowych, spełniając wymagania nowej normy ECE 22.06.

Dan Emodi, dyrektor ds. marketingu w Cardo Systems, komentuje: „Jesteśmy dumni z tego, że LS2 wybrał nasz produkt do swoich kasków. Jako firma jesteśmy dumni z innowacyjności i jakości, a praca z inną marką, która jest tak ściśle związana z tymi filozofiami, to przyjemność. Nie możemy doczekać milionów klientów LS2, czerpiących przyjemność z używania interkomów Cardo”.

Giuseppe Porcu, dyrektor generalny LS2: „Wybraliśmy Cardo Systems ze względu na przyszłościowe myślenie i reputację firmy w zakresie niezawodności czyli wartości, która doskonale identyfikuje naszą markę. Chcemy współpracować z ekspertami, a Cardo jest najbardziej doświadczoną firmą w branży.”.

LS2 4x będzie dostępny u sprzedawców detalicznych LS2 od kwietnia 2023 roku.

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
Cardo Systems wyznacza nowe standardy!
21 marca, 2022