DOWIEDZ SIĘ JAK PODŁĄCZYĆ PACKTALK OUTDOOR Z BEZPRZEWODOWYMI SŁUCHAWKAMI AIRPODS.

NASZ SKRÓCONY PRZEWODNIK

Jest to wersja beta z pewnymi ograniczeniami. Łączność bezprzewodowych słuchawek dousznych została przetestowana z wybranymi słuchawkami Apple AirPods, a poniższy film instruktażowy i skrócona instrukcja obsługi odnoszą się wyłącznie do produktów Apple.

NASZ SKRÓCONY PRZEWODNIK I TUTORIAL

Jest to wersja beta z pewnymi ograniczeniami. Łączność bezprzewodowych słuchawek dousznych została przetestowana z wybranymi słuchawkami Apple AirPods, a poniższy film instruktażowy i skrócona instrukcja obsługi odnoszą się wyłącznie do produktów Apple.

 

PAROWANIE SŁUCHAWEK

Uwaga: słuchawki douszne należy sparować bezpośrednio z Packtalk Outdoor, a nie z telefonem komórkowym.

Wyłącz Bluetooth w telefonie.

Naciśnij jednocześnie przycisk multimediów i pokrętło sterowania, i przytrzymaj przez 3 sekundy. Dioda LED będzie migać na zielono/czerwono.

Otwórz pokrywę etui ładującego AirPods. Naciśnij i przytrzymaj przycisk konfiguracji znajdujący się z tyłu obudowy, aż dioda LED zacznie migać na biało.

Po pomyślnym sparowaniu dioda LED Packtalk Outdoor zmieni kolor na fioletowy.

Kolejne połączenia: Dzięki funkcji automatycznego łącznia się, nie ma potrzeby ponownego parowania Packtalka Outdoor ze słuchawkami. Upewnij się, że Packtalk Outdoor jest wyłączony, a słuchawki AirPods znajdują się w etui. Najpierw włącz Packtalk Outdoor, a następnie wyjmij słuchawki AirPods z etui i zacznij ich używać.

TWORZENIE GRUPY INTERKOMOWEJ

Aby utworzyć grupę, naciśnij i przytrzymaj przez 2 sekundy przyciski multimediów i wyciszenia na wszystkich urządzeniach, które chcesz połączyć, pojedynczo.

Otóż to! Możesz teraz komunikować się w grupie interkomowej za pomocą słuchawek AirPods. Aby podłączyć telefon i przesyłać strumieniowo muzykę, wykonaj poniższe czynności.

PAROWANIE TELEFONU

Włącz Bluetooth w telefonie.

Naciśnij przycisk multimediów na 5 sekund.

 

TRANSMISJA MUZYKI

Aby rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki, dotknij przycisku multimediów.

INTERKOM PODCZAS SŁUCHANIA MUZYKI

Uwaga: Twój mikrofon jest wyciszony.

Aby włączyć mikrofon i wyłączyć muzykę, dotknij przycisku wyciszenia.

Aby ponownie włączyć muzykę, ponownie dotknij przycisku wyciszenia.

Często zadawane pytania

1. Które modele Airpodów można połączyć z Packtalk Outdoor?
AirPods 1. generacji, 2. generacji 3. generacji; AirPods Pro 1. generacji

2. Jak uzyskać aktualizację oprogramowania?
Możesz zaktualizować swoje urządzenie za pomocą aplikacji Cardo Connect lub podłączając je do komputera i odwiedzając stronę cardosystems.com/update.

Upewnij się, że Twoje urządzenie zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Pamiętaj, że słuchawki AirPods należy sparować bezpośrednio z Packtalk Outdoor, a nie z telefonem. W telefonie wyłącz Bluetooth. Na Packtalk Outdoor naciśnij przycisk multimediów i pokrętło sterowania na 3 sekundy. Diody LED zaczną migać na czerwono/zielono. Gdy słuchawki AirPods znajdują się w etui ładującym, otwórz pokrywę. Naciśnij i przytrzymaj przycisk konfiguracji z tyłu obudowy, aż dioda LED zacznie migać na biało. Po pomyślnym sparowaniu dioda LED Packtalk Outdoor zmieni kolor na fioletowy.

Do kolejnych połączeń: Upewnij się, że Packtalk Outdoor jest wyłączony, a słuchawki AirPods znajdują się w etui. Włącz Packtalk Outdoor i wyjmij słuchawki AirPods z etui. I to wszystko!

3. Jak zamontować urządzenie bez użycia Audio Kit?
Za pomocą klipsa V z mocowaniem na pasek – możesz po prostu przypiąć Packtalk Outdoor do plecaka, kurtki lub innego sprzętu outdoorowego. Pamiętaj, aby przymocować go na poziomie ramion lub wyżej oraz z boku ciała, aby uzyskać optymalny zasięg. Oczywiście nadal możesz przymocować go do kasku za pomocą klipsa lub płytki z taśmą klejącą.

4. Czy ta aktualizacja wpływa na normalne korzystanie z produktu?
Nie, nadal możesz używać Packtalk Outdoor z zestawem Audio Kit JBL. Aktualizacja łączności bezprzewodowej to po prostu dodatkowy sposób korzystania z produktu.

5. Czy mogę połączyć się bezprzewodowo ze słuchawkami innych marek niż Apple?
Ta wersja beta została przetestowana wyłącznie z produktami Apple. W przyszłości mogą zostać dodane inne marki.

6. Czy ma to wpływ na żywotność baterii?
Nie. Nie ma to wpływu na żywotność baterii.

7. Czy będzie to miało wpływ na zasięg?
Tak, możesz doświadczyć zmniejszenia zasięgu. Aby uzyskać maksymalny zasięg w swoim urządzeniu Packtalk Outdoor, należy zamontować centralkę na poziomie ramion lub wyżej oraz z boku ciała.

8. Czy polecenia głosowe nadal będą działać?
Mogą wystąpić trudności w korzystaniu z poleceń głosowych. Dlatego zaleca się obsługę Packtalk Outdoor za pomocą przycisków. Asystent głosowy, taki jak Google/Siri, w ogóle nie będzie działał.

9. Kiedy słucham muzyki, nikt mnie nie słyszy przez interkomie. Dlaczego?
Jeśli jesteś częścią grupy interkomowej i jednocześnie słuchasz muzyki, Twój mikrofon zostanie automatycznie wyciszony. Aby włączyć mikrofon i wyłączyć muzykę, dotknij przycisku wyciszenia. Gdy skończysz mówić, po prostu ponownie dotknij przycisku wyciszenia, aby włączyć muzykę.

Powiązane artykuły

Czy Wiesz Jak Dbać O Baterię Twojego Interkomu?
25 stycznia, 2024
Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
Riser we współpracy z Cardo Systems wprowadza największą w historii aktualizację
20 listopada, 2023