Najnowsza aktualizacja oprogramowania Cardo Systems zapewnia połączenie pomiędzy urządzeniami Cardo i Sena

Po raz kolejny dokonaliśmy wielkiego skoku w świat łączności. Ta aktualizacja płynnie integruje DMC Cardo z Meshem Seny. Aktualizacja dotyczy wyłącznie: Packtalk Edge, Packtalk Neo i Packtalk Custom.

 

Aby połączyć urządzenie Cardo Packtalk z urządzeniem Sena Mesh, utwórz mostek Bluetooth. Dzięki połączeniu w technologii „Live Intercom” w razie zerwania łączności, zostanie ona automatycznie i bezproblemowo nawiązana ponownie. Ty i Twoi towarzysze będziecie ze sobą w kontakcie, nie ważne gdzie pojedziecie!

W WIELKIM SKRÓCIE:

Aktualizacja, na którą wszyscy czekali. Dynamic Mesh Communication (DMC) Cardo i Mesh 2.0 Sena mogą się teraz komunikować bez problemu!

1. Wystarczy użyć mostka Bluetooth pomiędzy jednym interkomem z grupy DMC Cardo, a interkomem Mesh Sena* i gotowe! Połączenie Bluetooth zostanie nawiązane ponownie w przypadku jego zerwania, utrzymując połączenie całej grupy.

* Nie dotyczy urządzeń Sena Spider i innych jednostek Sena wyposażonych wyłącznie w technologię mesh.

2. Aktualizacja poprawia także działanie interkomu po stronie Seny, co pozwala na bardziej niezawodną wielozadaniowość audio (tak, Cardo dba również o urządzenia naszej konkurencji ;)).

3. Ulepszyliśmy nasze szybkie ładowanie, czyniąc je jeszcze bardziej niezawodnym.

4. Jak zawsze zadbaliśmy o usunięcie kilku drobnych błędów.

Powiązane artykuły

Czy Wiesz Jak Dbać O Baterię Twojego Interkomu?
25 stycznia, 2024
Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023