Promocja Freecom

Najlepsze wrażenia dźwiękowe – poczuj różnicę z Cardo.

Systemy komunikacji motocyklowej od Cardo Systems zapewniają najwyższą jakość dźwięku motocyklistom na całym świecie. Partnerstwo JBL-Cardo łączy pasję Cardo do jazdy z pasją JBL do dźwięku. System audio od JBL został zaprojektowany specjalnie do pracy w kasku podczas jazdy, a wrażenia dźwiękowe są nieporównywalne z żadnym innym.

Nasze systemy komunikacji bezprzewodowej to urządzenia zaprojektowane specjalnie dla motocyklistów. Dzięki połączeniu innowacyjności i sprawdzonego doświadczenia w branży, kupując interkomy Cardo Systems możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt, na którym możesz polegać.

Gama urządzeń FREECOM + obejmuje modele 4+, 2+ i 1+, które oferują kierowcom i pasażerom różne funkcje w zależności od ich wymagań. FREECOM4 + jest standardowo wyposażony w głośniki JBL, obsługę głosową i pozwala połączyć do czterech motocyklistów w sieci Bluetooth. FREECOM2 + nadaje się dla jednego lub dwóch motocyklistów, a FREECOM1 + dla pojedynczego kierowcy lub tych, którzy chcą komunikować się z pasażerem podczas jazdy motocyklem.

Wszystkie urządzenia Cardo są wodoodporne i można nimi sterować za pomocą bezpłatnej aplikacji Cardo Connect ™, co oznacza, że użytkownicy mogą tworzyć „grupy” motocyklistów, zarządzać ulubionymi stacjami radiowymi, konfigurować szybkie wybieranie numerów telefonów, sterować ustawieniami, regulować głośność i wyświetlać stan baterii danej jednostki. Urządzenia FREECOM posiadają wytrzymałą baterię z 13-godzinnym czasem pracy, którą można ładować w trakcie podróży.

Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego prezentu dla ukochanej osoby, czy też chcesz kupić nowe urządzenie dla siebie, w promocyjnej ofercie znajdziesz interkom FREECOM4+ z głośnikami JBL, FREECOM2+ z 2-a zestawami Audio JBL oraz interkom FREECOM1+.

 

Znajdź najbliższego dealera i kup interkom FREECOM.

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
4 Korzyści z używania interkomu w kasku podczas długiej jazdy
28 stycznia, 2021