Nagrywanie dźwięku z interkomu, prostsze niż myślisz!

Cardo Systems, światowy lider na rynku systemów komunikacji bezprzewodowej dla motocyklistów, wprowadził dziś zupełnie nową funkcję – nagrywanie głosu, umożliwiającą motocyklistom łatwe nagrywanie i zapisywanie dźwięków z interkomu.

Możliwość bezproblemowego nagrywania rozmów z interkomu i ich udostępniania to kolejna przełomowa aktualizacja od Cardo, firma nadal podnosi poprzeczkę i zbliża motocyklistów poprzez wspólne przeżywanie wrażeń z jazdy na motocyklu. Nowa aktualizacja jest dostępna wyłącznie w DMC 2 generacji, która obejmuje modele PACKTALK EDGE, NEO i CUSTOM (z pakietem platynowym). Teraz motocykliści mogą nagrywać dowolne rozmowy w technologii DMC, w tym te z urządzeniami PACKTALK pierwszej generacji (np. Bold i Black) oraz połączenia telefoniczne ze sparowanego z interkomem telefonu. Wystarczy po prostu włączyć nagrywanie, naciskając przycisk „mikrofon” na ekranie głównym aplikacji Cardo Connect i automatycznie zapisać nagranie bezpośrednio na swoim telefonie.

Dostarczanie rozwiązań poprawiających wrażenia z jazdy jest naszym głównym celem w Cardo” — powiedział Dan Emodi, dyrektor ds. marketingu w Cardo Systems. „Dzięki tej aktualizacji jesteśmy w czołówce, oferując prostą i bezproblemową aplikację do nagrywania i przechowywania dźwięku bezpośrednio w telefonie komórkowym motocyklisty. Wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.

Jak korzystać z funkcji nagrywania głosu:

• Pobierz aplikację Cardo Connect.
• Na ekranie głównym dotknij „przycisk nagrywania głosu”.
• Przyznaj aplikacji uprawnienia do nagrywania dźwięku.
• Dotknij ikonę mikrofonu, aby rozpocząć nagrywanie.
• Dostępne jest wstrzymywanie i wznawianie nagrywania.
• Zatrzymaj nagrywanie, dotykając przycisku zapisu.
• Nagranie zostanie zapisane w pamięci telefonu pod domyślną nazwą.
• Rozpocząć nowe nagrywanie? Dotknij ponownie ikonę mikrofonu i zacznij nagrywać.

O systemach Cardo

Cardo Systems dostarcza najnowocześniejsze urządzenia komunikacyjne i usługi w aplikacji dla entuzjastów sportów motocyklowych i outdooru. Urządzenia i usługi Cardo promują bezpieczeństwo motocyklistów i umożliwiają motocyklistom, kierowcom terenowym i poszukiwaczom przygód pozostawanie w kontakcie z telefonem, muzyką i sobą nawzajem. W 2004 roku firma Cardo wprowadziła na rynek pierwszy na świecie bezprzewodowy interkom dla motocyklisty oparty na technologii Bluetooth i od tamtej pory jest odpowiedzialna za większość innowacji w branży. Obejmuje to wprowadzenie pierwszego interkomu w DMC, pierwszego systemu dźwiękowego klasy premium firmy JBL oraz pierwszej funkcji sterowania głosem, wymieniając tylko kilka. Produkty Cardo są sprzedawane w ponad 100 krajach i są wiodącymi na świecie urządzeniami komunikacyjnymi dla grup w ruchu.

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
Cardo przełamuje bariery. Łączność Bluetooth jeszcze prostsza!
19 lipca, 2023