Cardo przełamuje bariery. Łączność Bluetooth jeszcze prostsza!

Nie przesadzimy jeśli napiszemy, że Cardo Systems przełamuje bariery.

Wprowadzając nową aktualizację oprogramowania, Cardo oferuje swoim użytkownikom wolność – bezproblemowe parowanie ze wszystkimi wiodącymi markami interkomów Bluetooth.

Nowa aktualizacja.
Wczoraj popołudniu Cardo podało do publicznej wiadomości informację o nowej aktualizacji oprogramowania dotyczącej łączności Bluetooth. Dzięki najnowszej wersji oprogramowania łączenie się z urządzeniem Bluetooth innym niż Cardo jest teraz tak bezproblemowe i płynne, jak łączenie się przez Bluetooth z innym interkomem Cardo.

Dla kogo?
Cardo posiada już w swojej ofercie łączność między interkomami różnych marek (dzięki standardowi Obi), jak również promuje swoją wiodącą technologię siatki Mesh, jednak programiści Cardo podjęli się wyzwania – umożliwić połączenie z większą ilością interkomów innych wiodących marek.

Nowa aktualizacja zapewnia prostą łączność za pomocą Bluetooth z bieżącej generacji urządzeniami firm: Sena, Midland i Uclear. Od teraz wszyscy użytkownicy będą dysponować takimi samymi wrażeniami z korzystania z tej samej marki interkomu, bez kłopotów ze skomplikowanym parowaniem i frustracji, takich jak utrata połączenia telefonicznego lub utrata możliwości odbierania instrukcji głosowych z nawigacji. Jedyna funkcja, która nie jest obsługiwana w łączności między markami to udostępnianie muzyki, podobnie jak nie jest ona obsługiwana pomiędzy dwoma produktami Cardo różnej generacji.

Jak to działa?
Dzięki prostej aktualizacji oprogramowania Over-The-Air (którą posiadają wszystkie interkomy z oferty 2023 r., poza PACKTALK SLIM). Użytkownicy Cardo mogą po prostu pobrać najnowszą wersję oprogramowania z aplikacji Cardo Connect. Bez konieczności podłączania przewodu aktywują nową funkcję. W celu sparowania lub połączenia nie trzeba już naciskać żadnej określonej kombinacji przycisków.

*Informacja o każdej nowej aktualizacji i wersji oprogramowania pojawia się automatycznie w aplikacji Cardo Connect.

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
Wyniki ankiety konsumenckiej Cardo
22 czerwca, 2023