cardo_systems_sluchawki_packtalk_bold

Cardo Systems wprowadza nowe słuchawki PACKTALK rozszerzając tym samym możliwość wykorzystania interkomów

Cardo Systems wprowadza do oferty nowe akcesorium, które umożliwia stałą komunikację bez konieczności posiadania kasku. Cardo zmienia zasady gry dla trenerów i instruktorów jazdy motocyklem.

Zestaw nagłowny pozwala na korzystanie z modeli PACKTALK BOLD i BLACK bez konieczności posiadania kasku. Słuchawki PACKTALK poprawiają jakość pracy, przede wszystkim instruktorom jazdy i trenerom, którzy czerpią duże korzyści z bezpośredniej komunikacji z motocyklistami.

Podobnie jak w przypadku gamingowych zestawów słuchawkowych, słuchawki PACKTALK wyposażone są w nauszniki z redukcją szumów i mikrofon na pałąku, zapewniający komunikację bez zakłóceń. Wbudowana płytka mocująca Cardo pozwala użytkownikom w łatwy sposób przenieść jednostkę PACKTALK z kasku do słuchawek – każdy, kto zejdzie z motocykla, nadal może cieszyć się łatwą i skuteczną komunikacją w sieci interkomowej do 15 osób.

„W ciągu ostatnich kilku lat ściśle współpracowaliśmy z profesjonalistami z branży motocyklowej na całym świecie, aby zrozumieć potrzebę posiadania akcesorium, które umożliwi bezproblemową komunikację w zastosowaniach innych niż kask” — powiedział Dan Emodi, dyrektor ds. marketingu Cardo Systems. „Wysłaliśmy prototypy do trenerów, instruktorów i innych profesjonalistów z branży. Informacje zwrotne były niesamowite, ponieważ wiele podzieliło się osobistymi opiniami, które potwierdziły potrzebę posiadania takiego produktu na rynku”.

cardo_systems_packtalk_bold

Wczesne prace Cardo mające na celu zebranie opinii o prototypach od profesjonalistów oraz połączenie ich z autentycznymi doświadczeniami, takimi jak Monster Energy Cup 2019, pomogły marce zaprojektować i opracować trwały, niezawodny produkt. Wśród tych, którzy testowali wczesne prototypy, znaleźli się legenda motocrossu Ricky Carmichael, Javi Echevarría – osobisty menedżer zawodnika off roadowego, Pola Tarresa i producent wideo z Hiszpanii, a także legenda off roadu i trener jazdy z Nowej Zelandii – Chris Birch.

cardo_systems_packtalk_zestaw_sluchawkowy

„Jako trenerzy używamy słuchawek PACKTALK w Goat Farm, a zawodnicy mają na kaskach jednostki PACKTALK Bold. Osobiście żałuję, że nie mieliśmy ich, kiedy to ja się ścigałem” – powiedział Ricky Carmichael, trener w Georgia Training Facility. „Zestaw słuchawkowy umożliwia motocyklistom przebywanie na torze znacznie dłużej i stosowanie się do naszych wytycznych w czasie rzeczywistym, zamiast konieczności zatrzymywania się i informowania o błędach, nad którymi muszą popracować. Możliwość komunikowania się z kierowcą w czasie rzeczywistym tworzy dynamiczną i znacznie wydajniejszą sesję treningową.”

cardo_systems_zestaw_sluchawkowy

„Zdecydowanie zyskaliśmy na efektywności dzięki doskonałej komunikacji z kierowcą i zaoszczędziliśmy dużo czasu oraz energii” – powiedział Javi Echevarría, producent wideo. „Najtrudniejsze miejsca to zawsze te, w których kierowca jest daleko, ponieważ koordynacja sesji na odległość jest trudna. Komunikacja z Polem Tarresem jest bardzo ważna, aby uzyskać zadowalający efekt w jak najkrótszym czasie. Bez Cardo prawdopodobnie potrzebowaliśmy dwa razy więcej czasu.”

interkom_Packtalk_szkola_nauka_jazdy

„Pozwala mi to uzyskać o wiele więcej informacji w moich szkołach nauki jazdy”, powiedział Chris Birch. „Pozwala mi zachować wszystko w bezpiecznym miejscu, a my możemy usłyszeć wszystkie zabawne historie, dowcipy i śmiechy, gdy pracują nad swoją techniką jazdy i zapewnia nam łączność w ciągu dnia, nawet jeśli muszę zdjąć kask”.

system_komunikacji_cardo

Zestaw nagłowny dostępny jest za 599 zł. Sposoby wykorzystania słuchawek PACKTALK wykraczają poza branżę motocyklową. Od sesji produkcyjnych po polowanie, rybołówstwo i rolnictwo, użytkownicy będą czerpać ogromne korzyści z bezobsługowej, zawsze aktywnej sieci komunikacyjnej PACKTALK.

Powiązane artykuły

Motul Azja Tour – 2 000 kilometrów przez Kirgistan
21 lipca, 2021
Cardo Systems odnawia sponsoring MotoAmerica na rok 2021
28 kwietnia, 2021