Cardo Systems odnawia sponsoring MotoAmerica na rok 2021

Cardo Systems ponownie będzie oficjalnym partnerem Mistrzostw MotoAmerica w 2021 roku i będzie nadal prezentować swoją zaawansowaną linię PACKTALK, która oferuje najlepszą łączność.

Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i sprzedaży najnowocześniejszych systemów komunikacji i rozrywki dla motocyklistów. Od momentu powstania w 2004 roku, Cardo jesteśmy pionierem większości innowacji w systemach komunikacji motocyklowej Bluetooth – tworząc pierwszy produkt typu kierowca-kierowca i wprowadzając innowacyjną technologię, Dynamic Mesh Communication (DMC).

„W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy z Cardo Systems i było to wspaniałe dla nas obu” – powiedział Lance Bryson (MotoAmerica Senior Sponsorship Manager). „Używaliśmy systemów Cardo w kilku transmisjach z wyścigów i programach MotoAmerica Live +, gdzie mogliśmy naprawdę pokazać, jak dobrze działa ten system, gdy kierowcy rozmawiają ze sobą podczas jazdy na torze. Sezon 2021 zapowiada się dobrze i cieszymy się, że Cardo nadal jeździ z nami ”.

„Cieszymy się, że wracamy na kolejny rok z MotoAmerica” – powiedział Dan Emodi, dyrektor ds. Marketingu w Cardo Systems. „MotoAmerica zapewnia niesamowitą platformę nie tylko do zaprezentowania możliwości naszego produktu, ale także do dotarcia i zaangażowania pasjonatów motocykli, którzy zawsze poszukują najnowszych i najlepszych akcesoriów motocyklowych”. Jako lider komunikacji motocyklowej oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych do wielu zastosowań. Linia Cardo FREECOM oferuje trzy warianty systemów komunikacji Bluetooth, podczas gdy linia PACKTALK wykorzystuje „zawsze aktywną” łączność mesh za pośrednictwem opatentowanej przez nas technologii DMC.

Powiązane artykuły

Cardo świętuje 20 lat istnienia
17 lipca, 2024
Cardo Cashback 2024 – Weź udział i zgarnij gotówkę
1 czerwca, 2024
Jak dobrać odpowiedni motocyklowy zestaw słuchawkowy do swoich potrzeb?
28 stycznia, 2021