Cardo Systems i KTM wprowadzają na rynek ‘KTM PACKTALK EDGE’

Cardo Systems i KTM połączyły siły, aby stworzyć specjalną edycję interkomu premium PACKTALK EDGE. „KTM PACKTALK EDGE” jest kompaktowy, lekki i doskonale synchronizuje się z zaawansowaną technologią, mocą i emocjami, które miłośnicy KTM odczuwają podczas jazdy na motocyklach.

KTM PACKTALK EDGE to urządzenie klasy premium do komunikacji mobilnej i łączności dla motocyklistów, które zostało stworzone specjalnie dla fanów marki KTM, gotowych do dzielenia się swoimi doświadczeniami, niezależnie od tego, czy preferują asfalt, jeżdżą w terenie, w błocie, czy walczą z bezwzględnymi koleinami na torze motocrossowym.

KTM PACKTALK EDGE ma charakterystyczny kolor i logo KTM. Urządzenie jest odporne na wodę, kurz i błoto oraz jest wyposażone w unikalne magnetyczne mocowanie Air Mount, które zapewnia uniwersalne dopasowanie smukłego i pozbawionego anten urządzenia do prawie wszystkich kasków. I co najważniejsze, KTM PACKTALK EDGE jest tak łatwy w obsłudze, jak każdy motocykl KTM.

Dynamic Mesh Communication (DMC) pozwala połączyć do 15 jednostek na dystansie 8 km (1,6 km od motocykla do motocykla). Jakość szerokopasmowej rozmowy interkomowej, najwyższej jakości głośniki zaprojektowane przez renomowanego dostawcę, firmę JBL i nowa generacja mikrofonów z redukcją szumów. Mikrofon pozwala motocyklistom w pełni korzystać z Natural Voice Operation, co oznacza, że KTM PACKTALK EDGE można aktywować za pomocą prostych poleceń głosowych.

KTM PACKTALK EDGE posiada 13-godzinny czas pracy na baterii, USB-C i szybkie ładowanie w standardzie – szybkie 20-minutowe ładowanie zapewnia użytkownikom dwie godziny rozmów, a 1,5–2 godziny pełne naładowanie – oraz pełną kompatybilność z dowolnym wyświetlaczem TFT KTM* dla Radia FM (możliwość zaprogramowania 6 stacji) i innych wspieranych aplikacji.

Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem aplikacji Cardo Connect oznaczają, że nie potrzebujesz już żadnego przewodu ani adaptera Wi-Fi, aby korzystać z urządzenia KTM PACKTALK EDGE i mieć pewność, że posiada najnowsze oprogramowanie.

Shachar Harari, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Cardo Systems, komentuje: „To absolutna przyjemność połączyć siły z KTM, aby móc zaoferować motocyklistom najbardziej zaawansowane urządzenie PACKTALK EDGE KTM. Gdy tylko zobaczysz kolor pomarańczowy, umysł od razu podpowiada, że to KTM. Oprócz szerokiej gamy produktów PowerWear motocykliści są w stanie wyrazić swoją lojalność wobec marki również swoim urządzeniem do komunikacji”.

Federico Valentini, szef marketingu globalnego KTM: „Nasza koalicja z Cardo oznacza, że możemy świętować dwie rzeczy, które są dla nas naprawdę ważne w KTM. Pierwszą z nich jest wyposażenie zawodników KTM w wiodącą technologię, aby zmaksymalizować ich wrażenia z jazdy i wiemy, że Cardo jest jednym z najlepszych partnerów, którzy są w stanie to osiągnąć. KTM PACKTALK Edge to świetny zestaw, który naprawdę pomoże radykalnie zmienić każdą wspólną wycieczkę z KTM DUKE lub KTM ADVENTURE. Druga to upewnienie się, że każda podróż z KTM daje dużo frajdy, jest ekscytująca i tak niezapomniana, jak to tylko możliwe. Jeśli jeździsz z przyjaciółmi na motocyklu to KTM PACKTALK Edge może stać się niezastąpiony w Waszej przygodzie.”

Powiązane artykuły

Cardo Cashback 2024 – Weź udział i zgarnij gotówkę
1 czerwca, 2024
Cardo Systems wyznacza nowe standardy!
21 marca, 2022