Ameryka Południowa – Edycja Motul Tour 2023

Trwa kolejna edycja Motul Tour!

Po rewelacyjnie zorganizowanych wyprawach motocyklowych do: Afryki, Stanów Zjednoczonych, Kirgistanu oraz na Nordkapp, teraz przyszedł czas na AMERYKĘ POŁUDNIOWĄ!

Nagrodą główną w tegorocznej edycji jest wyprawa motocyklowa po przepięknym regionie PATAGONII na południowym krańcu kontynentu. Motocykliści przejadą przez Chile i Argentynę, będą podziwiali niesamowite krajobrazy Ameryki Południowej, przybiją piątkę z gaucho, spróbują lokalnej kuchni, poznają miejscowe zwyczaje i od podszewki poznają miejscową kulturę. To wszystko tylko na motocyklach, z pełnym wsparciem ekipy oraz interkomów Cardo.

Podróż rozpocznie się w górzystym obszarze Chile i zakończy w argentyńskim mieście Ushuaia, będącym stolicą Ziemi Ognistej. Ushuaia jest miejscem wyjątkowym – uznawana jest za najbardziej wysunięte na południe miasto na całym świecie.

Nowe wrażenia i emocje – motocyklowa przygoda życia!

W tym roku atmosferę podgrzewamy jeszcze mocniej!

Wyjątkowym gościem tegorocznej edycji będzie najbardziej rozpoznawalny dziennikarz i pasjonat motoryzacji – Marcin Prokop.

Podczas podróży, wraz z 3 laureatami, dziennikarzami motocyklowymi oraz całą ekipą uczestniczącą w wyprawie, Marcin wraz z Bebkiem przejadą całą trasę, łącznie kilka tysięcy kilometrów, na swoich motocyklach!

Szykuje się kolejna niesamowita przygoda, a o bezpieczeństwo i łączność teamu zadba Cardo!

Powiązane artykuły

Interkom Cardo Freecom i Packtalk: jaka jest różnica?
12 grudnia, 2023
Nordkapp – podróż marzeń. Nowa edycja Motul Tour
7 września, 2022