Zafunduj swojemu partnerowi – lub sobie – podwójny zestaw Cardo Systems na Walentynki

Podaruj ukochanej osobie (lub sobie) prezent na Walentynki – wybrany model systemu komunikacji motocyklowej Cardo Systems. Sprawdź naszą ofertę specjalną…

Do 14 lutego 2021 r. FREECOM+ i PACKTALK Duo będą miały obniżone ceny w ofercie dystrybutorów *.

Najwyższej klasy, w pełni wodoodporne urządzenia PACKTALK Bold i PACKTALK Slim są wyposażone w sprawdzoną i niezawodną łączność Dynamic Mesh Communication z prostym i szybkim parowaniem typu „ustaw i zapomnij” – więc nie ma znaczenia czy podłączeni motocykliści są w zasięgu czy poza, automatycznie łączą się ponownie bez konieczności naciskania jakichkolwiek przycisków. Urządzenia z serii PACKTALK wyposażone są standardowo w głośniki JBL, dzięki czemu motocykliści mogą doświadczyć najwyższej jakości odsłuchu, a dzięki funkcji obsługi głosowej nie muszą odrywać rąk od kierownicy, wystarczy, że powiedzą Hej Cardo”, a PACKTALK zrobi resztę za nich.

Gama urządzeń FREECOM + obejmuje modele 4+, 2+ i 1+, które oferują kierowcom i pasażerom różne funkcje w zależności od ich wymagań. FREECOM4 + jest standardowo wyposażony w głośniki JBL, naturalną obsługę głosową i pozwala połączyć do czterech motocyklistów w sieci Bluetooth. FREECOM2 + nadaje się dla jednego lub dwóch motocyklistów, a FREECOM1 + dla pojedynczego kierowcy lub tych, którzy potrzebują komunikować się z pasażerem.

Wszystkie urządzenia FREECOM + są wodoodporne, mają 13-godzinną żywotność baterii, możliwość ładowania w trakcie podróży oraz sterowanie za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Cardo Connect ™.

Znajdź odpowiedni prezent od Cardo Systems dla ukochanego motocyklisty lub spraw sobie przyjemność – odwiedzając www.cardo-polska.pl .

* Skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem Cardo Systems, aby dowiedzieć się o szczegółach promocji.

Powiązane artykuły

Cardo świętuje 20 lat istnienia
17 lipca, 2024
Cardo Cashback 2024 – Weź udział i zgarnij gotówkę
1 czerwca, 2024