Które urządzenie Cardo jest dla Ciebie odpowiednie?

 

NAJLEPSZY INTERKOM W HISTORII

Dynamic Mesh Communications (DMC) rozwiązuje wszystkie problemy Bluetooth i zamienia PACKTALK BOLD w najbardziej wydajny system komunikacji motocyklowej na świecie. Jest jeszcze lepiej, im więcej jednostek dodasz do grupy. Od ponad 3 lat DMC jest jedynym wypróbowanym i przetestowanym systemem komunikacji mesh dostępnym na rynku.

ZOBACZ WIDEO

 

OPŁYWOWY DESIGN

Centralki Cardo to najcieńsze, najwyższej klasy systemy komunikacji motocyklowej na rynku. Projektujemy je tak, aby zmniejszały opór powietrza i turbulencje.

 

APLIKACJA CARDO

Cardo Connect odblokowuje cały potencjał Twojego urządzenia Cardo. Skonfiguruj centralkę w podróży i dodatkowo ciesz się obsługą zdalnego sterowania z ekranu swojego smartfona.

 

DŹWIĘK PREMIUM

Produkty firmy JBL, założonej ponad 70 lat temu, przyciągają audiofilów w każdym wieku. Od sal koncertowych po sale kinowe, kina domowe i głośniki bezprzewodowe — JBL jest synonimem doskonałego dźwięku i innowacji. Synergia pasji do muzyki i motocykli, to połączenie doskonałe. Współpraca Cardo-JBL zapewnia – po raz pierwszy – doskonałe wrażenia dźwiękowe, niezależnie od tego, czy pokonujesz przełęcz górską, czy po prostu jedziesz autostradą.

Powiązane artykuły

Cardo świętuje 20 lat istnienia
17 lipca, 2024
Cardo Cashback 2024 – Weź udział i zgarnij gotówkę
1 czerwca, 2024
Nordkapp – podróż marzeń. Nowa edycja Motul Tour
7 września, 2022